Domy pokazowe

Informacje o pandemii Koronawirusa:

Park pokazowy HUF Dorf w Niemczech jest znów otwarty codziennie, również w niedziele i święta od 10 do 17.
Istnieją jednak specjalne odległości i środki higieny, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

Aktualne godziny otwarcia naszych domów pokazowych można znaleźć na odpowiednich mikrostronach.

Doświadczenie z pierwszej ręki

Szukasz domów pokazowych w pobliżu? W przeglądzie znajdziesz wszystkie domy pokazowe HUF w Niemczech i w Europie - warto je odwiedzić! Tylko dzięki osobistemu doświadczeniu z domem HUF można poczuć szczególną atmosferę, jaką tworzy drewniano-szklana konstrukcja. Na stronie głównej i w naszych broszurach znajdziesz już kilka wizualnych przysmaków i zachęt, ale osobistej wizyty nie można zastąpić niczym innym. Dom HUF chce być odkryty wszystkimi zmysłami.

Jeśli chcialbys zobaczyć różnorodne domy pokazowe, polecamy wizytę w parku pokazowym HUF Dorf w Hartenfels, w Niemczech. Park pokazowy HUF Dorf znajduje się bezpośrednio na terenie firmy i szczyci się sześcioma ekskluzywnymi domami pokazowymi, których indywidualny projekt i rozplanowanie pięter podkreślają elastyczność i możliwości projektowe architektury drewnianej. Chętnie pomożemy Ci zorganizować wycieczkę!

Oczywiście wszystkie domy pokazowe można obejrzeć online - informacje o poszczególnych domach, dane kontaktowe i osobistą osobę kontaktową można znaleźć na mikrostronach naszych biur sprzedaży.

Skorzystaj z okazji i umówcie się na niewiążącą konsultację. Warto umówić się na spotkanie, ponieważ zapewni to wystarczającą ilość czasu na wizytę i zadawanie pytań.

Czekamy na Ciebie wkrótce!
 

HUF HAUS - Domy pokazowe w Europie

Wielka Brytania/ Londyn

HUF HAUS London
Riverview The Heights
KT13 0NY
Weybridge

+44 1932 586550
london@huf-haus.com

Rumunia

HUF HAUS Rumänien
Dumbrava Vlasiei
Strada Ion C. Brătianu
077015
Romania

+40 736 37 56 36
bukarest@huf-haus.com

Szwajcaria niemieckojęzyczna

HUF HAUS Zürich
Brunnwisstrasse 16
8604 Volketswil
Schweiz

+41 44 9461525
zuerich@huf-haus.com

Szwajcaria francuskojęzyczna

HUF HAUS Lausanne
Route de Fontanivent 54b
1817 Brent-Montreux
Schweiz

+41 21 9645640
montreux@huf-haus.com

HUF HAUS - Dystrybutorzy w Europie

Belgia

HUF HAUS Belgien
Kim Enckels
Benedikt Geyer

+32 476 842 229
belgium@huf-haus.com

Bulgaria

HUF HAUS Bulgarien
Ivan Savov

+359 888545730
sofia@huf-haus.com

Irlandia

HUF HAUS Dublin
26 North Great George’s Street
D01 EP 68 Dublin
Ireland

+353 1 8788535
dublin@huf-haus.com

Holandia

HUF HAUS Utrecht
Netherlands

+31 302321937
utrecht@huf-haus.com

17 Domy pokazowe w 12 lokalizacjach w Niemczech

Park pokazowy HUF Dorf, Hartenfels

HUF HAUS GmbH & Co. KG
Franz-Huf-Straße 1
56244 Hartenfels

+49 2626 761-200
huf-dorf@huf-haus.com

Berlin

HUF HAUS Musterhaus Berlin
Hohe Kiefer 162
14532 Kleinmachnow

+49 33203 84948
berlin@huf-haus.com

Frankfurt

HUF HAUS Musterhaus Frankfurt
Ludwig-Erhard-Str. 18
61118 Bad Vilbel

+49 6101 87730
frankfurt@huf-haus.com

Hamburg

HUF HAUS Musterhaus Hamburg
Am Irmenhof 6
21227 Bendestorf

+49 173 880 9455
hamburg@huf-haus.com

Hanower

HUF HAUS Musterhaus Hannover
Münchner Straße 25a
30855 Langenhagen

+49 511 7403780
hannover@huf-haus.com

Koblenz

HUF HAUS Musterhaus Koblenz
Musterhausstraße 119
56218 Mülheim-Kärlich

+49 2630 955195
koblenz@huf-haus.com

Kolonia

HUF HAUS Musterhaus Köln
Europaallee 45
50226 Frechen

+49 2234 99063-22
koeln@huf-haus.com

Lipsk

HUF HAUS Musterhaus Leipzig
UNGER-Park Musterhausausstellung Leipzig
Döbichauer Str. 13
04435 Schkeuditz

+49 157 73818150
leipzig@huf-haus.com

Mannheim

HUF HAUS Musterhaus Mannheim
Xaver-Fuhr-Straße 111/4
68163 Mannheim

+49 621 4181334
mannheim@huf-haus.com

Monachium

HUF HAUS Musterhaus München
Senator-Gerauer-Straße 25
85586 Poing

+49 89 508404
muenchen@huf-haus.com

Norymberga

HUF HAUS Musterhaus Nürnberg
Im Gewerbepark 30
91093 Heßdorf

+49 9135 721555
nuernberg@huf-haus.com

Stuttgart

HUF HAUS Musterhaus Stuttgart
Höhenstraße 21
70736 Fellbach

+49 711 5282630
stuttgart@huf-haus.com

Wuppertal

HUF HAUS Musterhaus Wuppertal
Fertighauswelt 1 
42279 Wuppertal

+49 202 660844
wuppertal@huf-haus.com

Kraje, do których dostarczamy domy

Belgia
Bułgaria
Dania
Niemcy
Estonia
Finlandia
Grecja
Wielka Brytania
Irlandia
Włochy
Łotwa
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Holandia
Austria
Polska
Portugalia
Rumunia
Szwecja
Szwajcaria
Hiszpania
Słowacja
Słowenia
Czechy
Węgry

Możesz również skontaktować się z konsultantem sprzedaży, jeśli chcesz osobiście umówić się na wizytę w Twoim domu lub na nieruchomości zamiast wizyty w domu pokazowym.

Chcesz budować w innym kraju?

Żądany przez Ciebie kraj dostawy nie jest wliczony w cenę:
Prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli wspólnie omówić możliwości: huf-dorf@huf-haus.com
lub +49 2626 761-200!