Model
woningen
op locatie

Coronamaatregelen

Ons HUF dorp (Hartenfels, Duitsland) is weer dagelijks geopend, ook op zon- en feestdagen van 10.00 uur tot 17.00 uur.

Stap voor stap proberen we terug te keren naar ‘normaal’. Om de veiligheid van iedereen te kunnen waarborgen, houden we ons voorlopig nog aan speciale afstands- en hygiënemaatregelen.

Zelf zien en beleven

Natuurlijk kunnen we u alles vertellen over onze HUF huizen, maar eigenlijk vinden we dat u een vakwerkhuis persoonlijk moet ervaren. Verken het huis met al uw zintuigen! Zo kunt u de bijzondere sfeer van de hout-glasconstructie echt voelen.

Wilt u graag bij u in de buurt een modelwoning bekijken? In het overzicht vindt u alle HUF modelwoningen in Europa - een bezoek is de moeite meer dan waard.

Als u een verscheidenheid aan modelwoningen wilt zien, raden wij u aan het HUF dorp in Hartenfels te bezoeken. In het HUF dorp kunt u zes exclusieve modelwoningen bekijken. De individuele vormgeving en indeling onderstrepen de flexibiliteit en mogelijkheden van vakwerkarchitectuur.

Het is ook mogelijk om alle huizen online te bekijken - informatie over de betreffende huizen, contactgegevens en uw contactpersoon ter plaatse vindt u op de microsites van onze verkoopkantoren.

Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend adviesgesprek. Wij nemen graag de tijd om al uw vragen te beantwoorden. U kunt ook contact met ons opnemen als u een persoonlijke afspraak bij u thuis of op uw terrein wilt maken.

modelwoningen in Duitsland

HUF Village, Hartenfels

HUF HAUS GmbH & Co. KG
Franz-Huf-Straße 1
56244 Hartenfels

+49 2626 761-200
huf-dorf@huf-haus.com

Berlijn

HUF HAUS Musterhaus Berlin
Hohe Kiefer 162
14532 Kleinmachnow

+49 33203 84948
berlin@huf-haus.com

Frankfurt

HUF HAUS Musterhaus Frankfurt
Ludwig-Erhard-Str. 18
61118 Bad Vilbel

+49 6101 87730
frankfurt@huf-haus.com

Hamburg

HUF HAUS Musterhaus Hamburg
Am Irmenhof 6
21227 Bendestorf

+49 173 880 9455
hamburg@huf-haus.com

Hannover

HUF HAUS Musterhaus Hannover
Münchner Straße 25a
30855 Langenhagen

+49 511 7403780
hannover@huf-haus.com

Keulen

HUF HAUS Musterhaus Köln
Europaallee 45
50226 Frechen

+49 2234 99063-22
koeln@huf-haus.com

Leipzig

HUF HAUS Musterhaus Leipzig
UNGER-Park Musterhausausstellung Leipzig
Döbichauer Str. 13
04435 Schkeuditz

+49 34205 404363
leipzig@huf-haus.com

Mannheim

HUF HAUS Musterhaus Mannheim
Xaver-Fuhr-Straße 111/4
68163 Mannheim

+49 621 4181334
mannheim@huf-haus.com

München

HUF HAUS Musterhaus München
Senator-Gerauer-Straße 25
85586 Poing

+49 89 508404
muenchen@huf-haus.com

Neurenberg

HUF HAUS Musterhaus Nürnberg
Im Gewerbepark 30
91093 Heßdorf

+49 9135 721555
nuernberg@huf-haus.com

Stuttgart

HUF HAUS Musterhaus Stuttgart
Höhenstraße 21
70736 Fellbach

+49 711 5282630
stuttgart@huf-haus.com

Wuppertal

HUF HAUS Musterhaus Wuppertal
Fertighauswelt 1 
42279 Wuppertal

+49 202 660844
wuppertal@huf-haus.com

modelwoningen in Europa

Duits/Italiaans Zwitserland

HUF HAUS Zürich
Brunnwisstrasse 16
8604 Volketswil
Schweiz

+41 44 9461525
zuerich@huf-haus.com

Frans Zwitserland

HUF HAUS Lausanne
Route de Fontanivent 54b
1817 Brent-Montreux
Schweiz

+41 21 9645640
montreux@huf-haus.com

Groot-Brittannië/Londen

HUF HAUS London
Riverview The Heights
KT13 0NY
Weybridge

+44 1932 586550
london@huf-haus.com

verkooppartners

België

HUF HAUS België
Kim Enckels
Benedikt Geyer

+32 476 842 229
belgium@huf-haus.com

Bulgarije

HUF HAUS Bulgarije
Ivan Savov

+359 888 545730
sofia@huf-haus.com

Ierland

HUF HAUS Dublin
26 North Great George’s Street
D01 EP 68 Dublin
Ireland

+353 1 8788535
dublin@huf-haus.com

Nederland

HUF HAUS Utrecht
Nederland

+31 302321937
utrecht@huf-haus.com

COMPLEET OVERZICHT VAN
LANDEN WAAR WIJ BOUWEN

België
Bulgarije
Denemarken
Duitsland
Estland
Finland
Griekenland
Groot-Brittannië
Hongarije
Ierland
Italië
Letland
Liechtenstein
Litouwen

Luxemburg
Nederland
Oostenrijk
Polen
Portugal
Roemenië
Spanje
Slowakije
Slovenië
Tsjechische Republiek
Zweden
Zwitserland


U kunt ook contact opnemen met uw verkoopadviseur als u een persoonlijke afspraak bij u thuis of op uw terrein wilt maken in plaats van een bezoek aan het HUF dorp met modelwoningen.

Wilt u in een ander land bouwen?

Staat het land waar u wilt bouwen er niet bij? We bespreken graag samen met u wat de mogelijkheden zijn.
Neem gerust contact op via huf-dorf@huf-haus.com of bel naar +49 2626 761 200 of +31 30 232 1937.